O nas

page2_img1

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o.
Ponad 35 lat doświadczenia w opracowywaniu systemów sterowania przemysłowymi procesami obróbki cieplnej.

 

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. (ITT) jest głównym dostawcą produktów firmy Honeywell / Kromschröder, wiodącego producenta urządzeń do spalania gazów, gazowych systemów grzewczych pieców przemysłowych oraz ich sterowania na terenie Polski.

W ścisłej współpracy z naszymi klientami realizujemy innowacyjne, wszechstronne rozwiązania dla przemysłowych zastosowań wykorzystania gazu ziemnego w procesach obróbki cieplnej. Produkty firmy Honeywell / Kromschröder łączą w sobie wysoką wydajność energetyczną, najwyższy stopień bezpieczeństwa jak i optymalny stosunek jakości do ceny. Dostarczane rozwiązania dostosowane są ściśle do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Urządzenia firmy Honeywell gwarantują efektowne użytkowanie instalacji palnikowych jak i ich dużą żywotność, co jest bardzo ważnym argumentem w trakcie modernizacji lub rozbudowy istniejących jednostek.

Na terenie całej Polski wykwalifikowani pracownicy naszej firmy gwarantują szeroki wachlarz usług serwisowych, pełne doradztwo techniczne, planowanie, projektowanie, szkolenia, wdrażanie urządzeń i systemów oraz ich konserwację i obsługę techniczną.

 

 

Od wielu lat Spółka jest przedstawicielem niemieckiego producenta palników i armatury gazowej – firmy G. Kromschröder AG – Honeywell Thermal Solutions na terenie Polski. Obecnie w skład grupy wchodzą również: LBE – Feuerungstechnik GmbH, Hauck, Eclipse. Szeroki zakres wytwarzanej armatury gazowej powoduje, że Honeywell Thermal Solutions jest wiodącym producentem tego typu urządzeń na terenie Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

 

POLECAMY PRODUKTY FIRM NALEŻĄCYCH DO GRUPY HONEYWELL

KROMSCHRÖDER *

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Kromschröder - producenta aparatury do regulacji, zabezpieczania i spalania gazów.
więcej


ECLIPSE*

Polecamy produkty firmy Eclipse, palniki gazowe z zastosowaniem w przemyśle.
więcej

HAUCK *

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce firmy Hauck - producenta palników gazowych i olejowych dla przemysłu asfaltowego.
więcej

MAXON*

Polecamy produkty firmy Maxon, palniki gazowe z zastosowaniem w przemyśle.
więcej

LBE *

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy LBE - producenta palników do rożnych zastosowań.
więcej

INNOVATHERM

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest przedstawicielem technicznym i handlowym firmy Innovatherm, będącej głównym europejskim producentem..
więcej

* Producenci Grupy Elster obecnie są częścią Grupy Honeywell

Nasza wykwalikowana kadra jest do Państwa dyspozycji.

 

Wykonujemy montaże obiektowe dostarczanych instalacji. 
Serwis techniczny pomaga w bieżącej eksploatacji urządzeń oraz w utrzymaniu ruchu całych linii produkcyjnych.
Na Państwa życzenie szkolimy również Waszych pracowników.