O nas

page2_img1

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o.
ponad 30 lat doświadczenia.

 

Firma International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Rudnie, w powiecie gliwickim, w województwie śląskim.

International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. powstała we wrześniu 1989r. Od samego początku swojej działalności zajmowała się opracowywaniem i dostarczaniem kompleksowych rozwiązań technicznych stosowanych w szeroko rozumianym przemyśle.

Oferujemy Państwu pełen zakres aparatury i urządzeń do następujących mediów: gaz ziemny, gaz płynny, biogaz, powietrze, gorące powietrze i inne.

Główne profile działalności to:

 • - instalacje gazowe,
 • - systemy grzewcze gazowych pieców przemysłowych,
 • - sterowanie procesem spalania.
 • 1.

  Gwarantujemy pomoc techniczną w zakresie oferowanych produktów. Dla Państwa wygody nasz dział projektowy przygotowuje kompleksowe rozwiązania. Realizujemy indywidualne projekty i zapotrzebowania. Wykonujemy montaże obiektowe dostarczanych instalacji.

  2.

  Z naszych aplikacji korzystają zakłady z takich dziedzin produkcji, jak: wytwarzanie i obróbka aluminium, hutnictwo stali, hutnictwo metali kolorowych, ceramika, szkło, ochrona środowiska, branża spożywcza i wiele innych.

  3.

  Do głównych elementów strategii firmy należy ciągłe udoskonalanie prowadzonej działalności. Dysponujemy odpowiednimi warunkami lokalowymi, halą montażową oraz magazynem podstawowych części zamiennych.

   

   

  Od wielu lat Spółka jest przedstawicielem niemieckiego producenta palników i armatury gazowej – firmy G. Kromschröder AG – Honeywell Thermal Solutions na terenie Polski. Obecnie w skład grupy wchodzą również: LBE – Feuerungstechnik GmbH, Hauck, Eclipse. Szeroki zakres wytwarzanej armatury gazowej powoduje, że Honeywell Thermal Solutions jest wiodącym producentem tego typu urządzeń na terenie Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

   

   

  Polecamy produkty firm:

  KROMSCHRÖDER *

  International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Kromschröder - producenta aparatury do regulacji, zabezpieczania i spalania gazów.
  więcej

  HAUCK *

  International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce firmy Hauck - producenta palników gazowych i olejowych dla przemysłu asfaltowego.
  więcej

  LBE *

  International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy LBE - producenta palników do rożnych zastosowań.
  więcej

  INNOVATHERM

  International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. jest przedstawicielem technicznym i handlowym firmy Innovatherm, będącej głównym europejskim producentem..
  więcej  * Producenci Grupy Elster obecnie są częścią Grupy Honeywell

   

  Nasza wykwalikowana kadra jest do Państwa dyspozycji.

   

  Wykonujemy montaże obiektowe dostarczanych instalacji. 
  Serwis techniczny pomaga w bieżącej eksploatacji urządzeń oraz w utrzymaniu ruchu całych linii produkcyjnych.
  Na Państwa życzenie szkolimy również Waszych pracowników.